HITNO MI TREBA POMOC :(

Opšte diskusije vezane za ovu bolest.
Žarko Savić
Posts: 3
Joined: 27 Aug 2017, 18:56

Re: HITNO MI TREBA POMOC :(

Post by Žarko Savić » 18 Sep 2017, 00:17

Nidžo što prije prihvatiš bolest biće ti bolje. Shvati da se nikad nećeš izliječiti. Spasa ti nema a umrijeti nećeš.

User avatar
Nikola Nis93
Posts: 7
Joined: 05 Apr 2017, 23:56
Location: Nis-Medosevac
Contact:

Re: HITNO MI TREBA POMOC :(

Post by Nikola Nis93 » 30 Oct 2017, 16:42

Nazalost evo dugo vremena me nije bilo jer sam mislio da ce mozda da mi bude bolje,jer sam psihicki mnogo ojacao,ali od boljitka nema nista.I dalje svakoga dana imam bolove u stomaku,samo bolove drugo nista.I ne znam dokle ce vise to da traje. Vec 5 meseci cekam da uradim tu Magnetnu Enterografiju i niko me nista ne zove iz Bolnice,a da idem vise svaki 5 dan da se raspitujem kada ce da bude vise me je sramota.I dalje pijem Salofak 2x3 , Probiotik 2x1 i Pepticad 1x1 ujuru pre jela i to mi je terapija.I svaki dan isti bolovi prezivljavanje i slicno. Ne pusim,ne pijem,drzim koliko toliko dijetu,nekada sebi dam oduska i sve jovo nanovo. Ne znam kada ce da dodje ta remisija i kada ce sve da bude u normalu,ne mogu ni posla da nadjem u ovakvom stanju,lekovi su skupi,ne mogu nazalost iz Nis-a cak da dolazim u Beograd svaki put kada mi je lose jer nemam finansije da isplatim sve to,jer sam u zadnjiih godinu dana toliko para dao po privatnim klinikama jer da tamo nisam otiso ne bi nikad ni znao da bolujem od KronovE Bolesti.Vidim da imate neku grupu na viberu pa ako mozete evo moj broj da me ubacite ako nesto dajete savete neke 0616405885 , i ako je ikako moguce da se dobije informacija sta da radim dalje po pitanju moje bolesti jer doktor kaze da ce da se smiri a ja imam bolove koje ne mogu vise da trpim. Pozdrav

SKORPIJA
Posts: 26
Joined: 18 May 2016, 14:39
Location: Republika Srpska

Re: HITNO MI TREBA POMOC :(

Post by SKORPIJA » 20 Sep 2018, 09:22

Pozdrav Nikola, nadam se da ćeš vidjeti moj post, nisam dugo bila na forumu....probaj da izbaciš svinjetinu iz ishrane, mahunarke, i obavezno oguli voće, tj. nemoj jesti ništa sa korom, ni voće ni povrće. Probaj možda ti pomogne, ti bolovi me podjsećaju na mog brata, kao mali uzasan bol oko pupka, sve ok, leža na klinici za majku i dete u BG nekih 15-ta dana, dobio papir da je zdravo djete ali mu ne odgovara svinjsko meso, mahunrake i sve ovo što sam ti već napisala. Ništa te ne košta da probaš, čudna je ovo boljka treba sve probati.
POZZZZ
Dijagnoza: Colitis chronica ulcerosa od juna 2015. Korišćena terapija: Sulfasalazin, Salofalk sup, Ciprocinal, Orvagyl, Folna kiselina, Pronison, Urbason sup. i intavenski, Linex, Nystatin, Imuran. Aktuelna terapija: Sulfasalazin i Imuran

Post Reply