Gde za doček?

Mesto za opuštenu priču o bilo čemu. ;)
Post Reply
User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Gde za doček?

Post by Igor77 » 20 Dec 2011, 09:17

Gde ćete ići na doček i koliko vam je do toga? Da li bitna samo atmosfera ili i iće i piće?
Ja ću porodično, još su deca mala za neke žurke, mada, ko zna gde put može da me odvede.
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

janim08
Posts: 108
Joined: 20 Jun 2011, 12:46

Re: Gde za doček?

Post by janim08 » 20 Dec 2011, 19:52

O, pa i vi imate decu. Ja se jos dvoumim-dnevna , spavaca soba, kuhinja, ko zna? Kupicu i novu pidzamu (za docek), ha, ha. Meni je ice najbitnije. Pozdrav.
PS: s obzirom da sam pre tri god za docek imala temperaturu 39,5; za Bozic isla u hitnu i tako to, sad mogu da pozelim samo da budem zdrava.

User avatar
Skipper
Posts: 252
Joined: 29 May 2011, 01:41
Location: Rochester, NY / Beograd, RS

Re: Gde za doček?

Post by Skipper » 20 Dec 2011, 21:14

Mina, be healthy and happy all year(s) round! :)

I da ti se više nikada ne ponove te ružne 'epizode' koje si imala pre tri godine!! Never again! :(

To je najmanje što mogu da ti poželim!

Igor77 je napisao:Gde ćete ići na doček i koliko vam je do toga? Da li bitna samo atmosfera ili i iće i piće?
Ako sve bude teklo po planu, za 'novaka' sviram sa mojim lokalnim "The Ramones Tribute Band-om", u "Bug Jar" klubu, ovde u Rochester-u, NY. Možda i zaradimo neku zelenu novčanicu (koje više i nisu tako zelene, jer su i Ameri počeli da ih farbaju kao Uskršnja jaja!), ali ovo ionako radim čisto iz hobija i za klopu i piće (free burritos & beer night!) 8-)

Mada....Igore, ako za doček budeš imao sarmu, pečeno prasence i neke sremačke specijalitete, možda 'banem' i kod tebe kao nepozvan gost, a el. gitaru zamenim tamburicom! Uželeo sam se domaće atmosfere! Bloody nostalgy! ;)

Znam da sve što sam do sada naveo, od hrane i pića, ne bih smeo da jedem i pijem, al' nek ide život! Uostalom, nije doček 2012. svaki dan!
Bolest: Crohn-ova, od 1991. / Operisan: 3 puta / Lekovi (do sada): Orvagil, Ciprocinal, Dexason, Pronison, Salazopyrin, 5-ASA, Salofalk, Pentasa, Asacol, Imuran i Methotrexate / Aktuelna terapija: Nema (zbog netolerancije na imunosupresive!)

Post Reply