Ko je hteo da vidi spot?

Mesto za opuštenu priču o bilo čemu. ;)
marica
Posts: 181
Joined: 19 Feb 2016, 01:08

Ko je hteo da vidi spot?

Post by marica » 20 Apr 2017, 21:37

Punk band Divlje Svinje, najmlađa svinja trenutno je moj sin (ah kako to ponosno kažem). Ona koja se u spotu grabi za najviše sendviča je Mara. Brooka.

Tražili ste, gledajte:

http://remixpress.com/divlje-svinje-kon ... ovom-sadu/
Ulcerozni kolitis, stoma, terapija ništa osim 2-3 bensedina uz čašicu, dve rakije natašte i za jedno 15-20 god će da prođe...valjda.

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by Igor77 » 21 Apr 2017, 07:35

Bravo Maro,
Lepo je što podržavaš sina u pravcu koji malo njih razume. Ja sam bliže metalu, punk mi je sirov, muzički siromašan pa ga slabije slušam, mada sam bio na koncertu Brkova, ludnica. Za svinje znam, video sam ranije, odlično mi je što su starija ekipa, potpuno podržavam, jer sam se i ja gitarski aktivirao sa blizu 40 i ne pratim trendove \m/. To je i suština psihoterapije, sat-dva svirke i druženja sa dobrim ljudima je sve što nam treba.
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

marica
Posts: 181
Joined: 19 Feb 2016, 01:08

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by marica » 21 Apr 2017, 12:18

Igore, vidi, ni ja nisam rođena za punk i ne volem. Pevač Aleksa i moj sin Novelja su inače u bendu Osmi dan. Tu sviraju isto vrlo tešku muziku, recimo No Good u originalu, em odsviraju, em odpevaju. Meni lično neverovatno. Pevač Aleksa ima neverovatan glas. Odpeva Bili Ajdola, pa Ramštajna, pa Prodiđi. Na njihovim svirkama uvek ludilo, traži se još i još. I to je dovoljno teško za mene. Ja sačekam svoje dve tri pesme, No Good obavezno, ali to je kad dođu u Bečej, poljubim sina i odem kući. On inače živi u NS, nepušač, mislim da je ceo bend nepušački, pevač je vegetarijanac. Sina vrlo retko viđam, čak i kad sam kod njega u stanu ne vidim ga od obaveza prema bendovima + radi.
A to što ga podržavam, o pa da, naravno :) On je u bendu Anguish Sublime svirao na exit-u sa 17 god, na Gitarijadi Zaječar takođe. Nisam zla majka, još manje sam zla svekrva. Živi sa devojkom, pa to je porcelan od devojke, obožavam ju. I isto tako kad on nije kući stalno joj govorim: Idi dete, skitaj, izađi, ne čekaj kući, upropastićeš mladost, ja sam prolupala čekajući muža (oficir).
Tako da...
Hvala na pozitivnim komentarima, verovatno će ovaj bend menjati postavu, ova dvojica starijih ne mogu da isprate tempo, nisu oni mislili da će to biti tako "ozbiljno". :)
Ulcerozni kolitis, stoma, terapija ništa osim 2-3 bensedina uz čašicu, dve rakije natašte i za jedno 15-20 god će da prođe...valjda.

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by Igor77 » 21 Apr 2017, 14:53

Maro, ti bar znaš šta je to. Ja da pitam moje gledali bi me belo i pomislili da sam prolupao. Bitno da znaju za Daru, Maru...Dirlindaru itd....!""#$"$%#$#$ a slušali Divlje Jagode, Smak, YU grupu, Dugme u mladosti. Spremio sam sekiru za sebe ako me neko zatekne da slušam Grand da me dekne. Evo rumske ekipe, zet za bubnjevima, drugar gitara... ako zafali instrumentalista nek sinak viče :)
https://www.youtube.com/watch?v=uQBF2HRJ4Ic
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

marica
Posts: 181
Joined: 19 Feb 2016, 01:08

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by marica » 21 Apr 2017, 17:07

Moraću sa puno tuge da priznam meni lepše zvuče ovi tvoji, mislim na Paja Milošević Trio. Sin je sin, al ja "sinovu" muziku ne slušam ;)

Auuuu, ovi kidaju :)
Ulcerozni kolitis, stoma, terapija ništa osim 2-3 bensedina uz čašicu, dve rakije natašte i za jedno 15-20 god će da prođe...valjda.

Leopard
Posts: 29
Joined: 11 Mar 2016, 21:04

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by Leopard » 23 Apr 2017, 10:59

Pohvale za Maru, ne ume svaki roditelj da podrži ono što ne voli ili ne razume. Što se tiče muzike, prva pesma mi nije legla, dok mi je druga baš fina. Iako sam više za taj neki rap-punk, jer mi je ovo previše agresivno.
Mb. Chron

bez terapije

marica
Posts: 181
Joined: 19 Feb 2016, 01:08

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by marica » 24 Apr 2017, 15:39

Leoparde, hvala ti mnogo na podršci.
Ni ja to ne mogu da slušam. Od tih bendova protiv vlasti i sistema meni leži jedino Dubiouza :)
Ulcerozni kolitis, stoma, terapija ništa osim 2-3 bensedina uz čašicu, dve rakije natašte i za jedno 15-20 god će da prođe...valjda.

Tamara91
Posts: 15
Joined: 26 Feb 2017, 02:37

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by Tamara91 » 24 Apr 2017, 21:48

Odlicni su. :D
Dg: Ulcerozni kolitis (dokazano 10.01.2017)
Th: Pentasa 1x 2mg
Koristi osmeh da promeniš svet, ne daj da svet promeni tvoj osmeh. :D

marica
Posts: 181
Joined: 19 Feb 2016, 01:08

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by marica » 25 Apr 2017, 08:36

Hvala Tamarice!
Kad je moj sin radio na Nis-ovoj pumpi naišao Đule Van gogh i pita gde sme da zapali. I sin ga odvede van domašaja kamere i tu padne priča O tome ko šta sluša i pita ga Đule šta on sluša, a on mu nabroji sve te meni nepoznate i kaže: *ebi ga, dok sam bio mali mama me terala da slušam tebe.
Prošle godine imao je neku svirku neki Tribute Prodigy i tu bio Darko Rundek, bukvalno su zajedno svirali, sedeli pili i jeli. I ja njemu, uvali mu se u Trio kargo stoko. Ma daj mama kako.
Vidi sine, on je iz Zagreba, mama ti je iz Zagreba i reci mu da je bio sa tvojom mamom nekoliko vrelih noći. Otkud on zna s kim je bio, s kim nije?
Pa jesi bila s njim? Pa nisam, ali kako on to da dokaže? :D A tebi plus, odeš kod Rundeka...
Znači mama ide na sve karte da joj sin uspe, baš na sve!
Ja Tamarice izgledam vrlo prosečno, i ispod te crte od svih tih boleština, ali u meni čuči Ovan u podznaku Lava, a rođena u Godini Zmaja. Ma ja sam zmaj i sve dajem da mi deca budu srećna i da ne idu mojim stopama. Rekla sam im: Pratite svoje snove. Pa dok traju, smiriće vas godine.
Tako i ti Tamarice, mlada si, nedaj da te sputa bolest, budi jača od nje!
Ulcerozni kolitis, stoma, terapija ništa osim 2-3 bensedina uz čašicu, dve rakije natašte i za jedno 15-20 god će da prođe...valjda.

Sarmica
Posts: 5
Joined: 22 Jul 2016, 12:31

Re: Ko je hteo da vidi spot?

Post by Sarmica » 25 Apr 2017, 12:23

Ooo, super suuu! Od sada moram da ih promovisem kod drustva. :D Je l imaju neku stranicu na drustvenim mrezama da znam kad i gde nastupaju?
Dg: Colitis ulcerosa
Th: Pronizon, Salazopyrin, Salofalk klizme, Bulardi

Post Reply