Okupljanje u prirodi

Sva dešavanja, akcije i okupljanja u organizaciji UKUKS-a.
Runja
Posts: 125
Joined: 05 Jun 2011, 15:32
Location: Zemun

Re: Okupljanje u prirodi

Post by Runja » 15 May 2012, 14:30

Potvrdjujem da necu doci ;) . Videcemo se nekom drugom prilikom...

User avatar
Gile
Posts: 119
Joined: 23 Mar 2011, 02:35
Location: Beograd

Re: Okupljanje u prirodi

Post by Gile » 18 May 2012, 17:01

Bili smo u guzvi ovih dana oko organizacije IBD dana na Trgu Republike, pa je ova tema malo zamrla... :/

Dogovorili smo se da se nalazimo sutra u 10 prepodne na prakingu ispred sportskog centra Banjica (http://g.co/maps/37rm2) i odatle krecemo za Kovacicu. Bice najmanje 7,8 slobodnih mesta u kolima, tako da su svi dobrodosli. Svi sa kojima sam pricao juce o okupljanju, slobodno neka me nazovu na mobilni da znamo koga sutra da cekamo. Ako je jos neko zainteresovan slobodno neka mi se obrati na gile777@gmail.com ili privatnom porukom...

Vidimo se... ;)

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Okupljanje u prirodi

Post by Igor77 » 18 May 2012, 19:31

Lepo se provedite i škljocnite koju sliku.
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

User avatar
Skipper
Posts: 252
Joined: 29 May 2011, 01:41
Location: Rochester, NY / Beograd, RS

Re: Okupljanje u prirodi

Post by Skipper » 19 May 2012, 21:46

Dragi saborci,

Svima želim srećan Svetski dan borbe protiv IBD-a, u nadi (koja uvek poslednja 'umire') da ćemo, naredne godine, ovaj dan 'obeležiti' nekim novim lekom (tretmanom), koji će moći da izleči ove naše bolesti ili da nam bar život učini podnošljivijim! :)

Takodje, nadam se da ste se lepo proveli u Koraćici! Fotke, naravno nestrpljivo očekujemo! :D

Srećno i svima sve najlepše i najbolje,

Skipper
Bolest: Crohn-ova, od 1991. / Operisan: 3 puta / Lekovi (do sada): Orvagil, Ciprocinal, Dexason, Pronison, Salazopyrin, 5-ASA, Salofalk, Pentasa, Asacol, Imuran i Methotrexate / Aktuelna terapija: Nema (zbog netolerancije na imunosupresive!)

User avatar
Gile
Posts: 119
Joined: 23 Mar 2011, 02:35
Location: Beograd

Re: Okupljanje u prirodi

Post by Gile » 24 May 2012, 23:47

Tresnje, rostilj i najbolja salata bez luka koju sam jeo! :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
Skipper
Posts: 252
Joined: 29 May 2011, 01:41
Location: Rochester, NY / Beograd, RS

Re: Okupljanje u prirodi

Post by Skipper » 25 May 2012, 15:29

Ajme, dragi ljudi, od vaših slika sam mnogo ogladneo! :lol:

Nadam se da sledeći put neću biti tako daleko, kada se bude dogadjalo neko novo okupljanje!

Jedino protestvujem što vam se lepši (ženski) deo Udruženja nije pridružio! C'mon girls!! :D

Skipper (zvani "Gladni") ;)
Bolest: Crohn-ova, od 1991. / Operisan: 3 puta / Lekovi (do sada): Orvagil, Ciprocinal, Dexason, Pronison, Salazopyrin, 5-ASA, Salofalk, Pentasa, Asacol, Imuran i Methotrexate / Aktuelna terapija: Nema (zbog netolerancije na imunosupresive!)

Post Reply