III tradicionalno okupljanje na Fruškoj Gori

Sva dešavanja, akcije i okupljanja u organizaciji UKUKS-a.
Post Reply
User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

III tradicionalno okupljanje na Fruškoj Gori

Post by Igor77 » 28 Jun 2017, 11:08

Dragi prijatelji,
Kao i svake godine, došlo je vreme da se malo družimo. Ovaj put, izbor je Brankovac, na Fruškoj Gori, 8. jula, od jutra do mraka :)
Za članove iz Beograda, Brankovac se nalazi levo od Iriškog Venca, kad se ide iz pravca Rume. Udaljenost od Venca je otprilike 10km.
Ovo je nezvanično druženje tako da su svi dobrodošli. Ja nosim žicu, meso, nešto pića, sto za 8 osoba, nešto stolica, zavisi koliko stane u auto. Da bismo imali okviran broj ljudi koji će biti najbolje da mi pošaljete mejl na igor.desic@outlook.com a ja ću vam odgovoriti šta je najbolje da ponesete od namirnica. Stolice, šatori, ležaljke i rekviziti za igru su uvek dobrodošli. Za osetljive, preporuka je da ponesete Autan ili slično sredstvo protiv insekata. U slučaju kiše moguće je da ćemo pomeriti događaj.
Tu sam za sva pitanja i predloge.
Image
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

DJAK59
Posts: 77
Joined: 01 Apr 2011, 16:30
Contact:

Re: III tradicionalno okupljanje na Fruškoj Gori

Post by DJAK59 » 30 Jun 2017, 21:35

Prijavljujem se

marica
Posts: 181
Joined: 19 Feb 2016, 01:08

Re: III tradicionalno okupljanje na Fruškoj Gori

Post by marica » 01 Jul 2017, 11:36

A jel ovo na slici kantarion? To je dobro za goozu!!!
Ulcerozni kolitis, stoma, terapija ništa osim 2-3 bensedina uz čašicu, dve rakije natašte i za jedno 15-20 god će da prođe...valjda.

mmixn
Posts: 36
Joined: 07 Dec 2011, 22:45
Location: Novi Sad

Re: III tradicionalno okupljanje na Fruškoj Gori

Post by mmixn » 04 Jul 2017, 00:54

Dolazimo i mi, nadam se u kompletnom sastavu! Dogovorićemo se za hranu, piće i rekvizite, a obavezno donosimo šatore, lopte i ostale stvari za igru ;)
Dg:Crohnova bolest od 2001, komplikacije: fistula, stenoze. Operacije:2. Korišćeni lekovi: Salofak, Orvagil, Budesonide. Trenutna Th: Imuran 2x50 mg, sideral forte 1x1, folnak 1x1

Post Reply