Da li ste za to da se aktiviramo van foruma?

Mesto za svaki savet ili kritiku vezanu za funkcionisanje UKUKS-a.
marica
Posts: 181
Joined: 19 Feb 2016, 01:08

Re: Da li ste za to da se aktiviramo van foruma?

Post by marica » 05 May 2017, 00:58

Eto, ja sam i član udruženja ILCO. Stoma udruženje. Beograd. Oni sastanče sredom predveče. OK. Hajd sad, krenem ja iz Bečeja na sastanak u podne da bih stigla na druženje u sredu predveče, platim povratnu kartu (ohoho) i ne vratim se jer do Bečeja i nemaš baš neki prevoz. U prevodu: Nikad nisam bila.
Hajd nek me muž odveze kolima. Koliko košta ta kafa sa ILCO udruženjem? Realno je da ja to sebi ne mogu da priuštim.
Izlet u Vrnjačku banju je besplatan. U potpunosti. Naravno da idem.

I DA, NARAVNO, HVALA VELIKO ORGANIZATORIMA NA TOME!

Tako da kad budete hteli okupljanja članova računajte na Beograđane jer nije da mi nećemo i ne želimo. Ne možemo sebi to da priuštimo.
Ulcerozni kolitis, stoma, terapija ništa osim 2-3 bensedina uz čašicu, dve rakije natašte i za jedno 15-20 god će da prođe...valjda.

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Da li ste za to da se aktiviramo van foruma?

Post by Igor77 » 05 May 2017, 07:41

Lepo je što ima ljudi koji su voljni da se okupljaju i šire ideju. Za Bg ekipu...
Image
Ljiljan je redovno tamo, koliko znam. Mara i ja ćemo možemo samo preko stream-a :)
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

Post Reply