Humira

Ervin
Posts: 9
Joined: 06 Jun 2016, 16:45

Re: Humira

Post by Ervin » 06 Jun 2016, 16:55

Lek Humira je mnogo dobar lek i zahvaljujuci njemu sam jos uvek ziv ! Kod mene je pre 6 godina otkriven Morbus Crohn. Kasnije je bolest napredovala i doslo je do jake upale creva i stvaranja cvora. Nakon operacije sam poceo da koristim Humiru i od tada je bolest pod kontrolom. Sada sam na "test" periodu bez Humire na savet Lekara.

Ovim putem zelim da ponudim preostale 2 kutije ( 12 komada ) Humira Pen inekcija Koje su mi ostale. Cena veoma povoljna. Za dodatne informacije stojim na usluzi.

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Humira

Post by Igor77 » 07 Jun 2016, 07:26

Ervine gde se lečiš? Koja ti je trenutno terapija? Molim te nemoj duplirati postove. Ostavio sam tvoju ponudu u "Ponuda i potražnja lekova". Videće svako ko je zainteresovan. Ne zameri ali moramo održati koliko-toliko uređen forum. Pozdrav!
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

Ervin
Posts: 9
Joined: 06 Jun 2016, 16:45

Re: Humira

Post by Ervin » 08 Jun 2016, 16:04

Ja se lecim u Nemackoj, jer su mi tu otkrili bolest. U nasoj "divnoj" Srbiji su mi izvadili zdravo "slepo" crevo, jer su mislili da je to uzrok mojih problema. Da ne pominjem da sam imao "poseban" tretman jer sam "castio" lekara. Sta bi bilo da nisam imao "vezu " ?! Ú svakom slucaju strasno. Ovde su mi odmah otkrili bolest ( nakon 50 vrsta testova i istrazivanja )i primenili terapiju. Nazalost, bolest je bila uznapredovala, pa je bilo potrebno da mi odstrane 6 cm creva, gde je upala prouzrokovala " guzvanje creva". Nakon Toga sam poceo da dobijam Humiru ( cisto da napomenem da je to ovde potpuno besplatno i sa osnovni´m zdravstvenim osiguranjem ).

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Humira

Post by Igor77 » 08 Jun 2016, 22:15

Ne znam kad si se "lečio" kod nas ali mislim se dosta toga popravilo u poslednjih nekoliko godina. IBD nije više retka, nepoznata bolest. Veoma često lekari opšte prakse preduzimaju pravilne dijagnoze i otkrivaju bolest. Problem je svest pacijenata (kasno se javljaju često sa uznapredovanom bolesti) i terapija. Tek se Remicade ustalio kao terapija a Humira tek ponegde. Samo bez nerviranja i srećno.
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

tamara15
Posts: 1
Joined: 04 Oct 2016, 09:24

Re: Humira

Post by tamara15 » 04 Oct 2016, 09:28

Postovani da li je neko imao iskustva sa koriscenjem leka u bioloskoj terapiji pod nazivom Etrolizumab? Lek mi je prepirucen na VMA, treba da se odlucim izmedju kortikosteroida i tog leka, jer klasicna terapija nije dala efekta, Asacol sam pila. Inace bolujem od Ulceroznog kolitisa zadnjih godinu dana. Trenutno se ne osecam lose, ali doktor kaze da je bolest aktivna sve vreme. Hvala!

Sarmica
Posts: 5
Joined: 22 Jul 2016, 12:31

Re: Humira

Post by Sarmica » 19 Oct 2016, 16:51

Tamara i meni je predlozen taj lek, samo sto se ja lecim na Bezaniji. Ja sam prihvatila, kod mene je bilo katastrofa stanje, pronizon mi jeste smirio delimicno upalu, ali je bolest umereno aktivna. Sada sam samo na salazopirinu i sledece nedelje idem da primim tu biolosku terapiju.
Dg: Colitis ulcerosa
Th: Pronizon, Salazopyrin, Salofalk klizme, Bulardi

Sajo
Posts: 1
Joined: 01 Apr 2017, 06:22

Re: Humira

Post by Sajo » 01 Apr 2017, 06:28

Ervine da li I dalje imate Humiru na prodaju? A generalno pitanje za ostale članove foruma, koja je cjena Humire u Srbiji. Hvala

Velm
Posts: 1
Joined: 19 May 2017, 10:08

Re: Humira

Post by Velm » 19 May 2017, 11:12

Sajo wrote:Ervine da li I dalje imate Humiru na prodaju? A generalno pitanje za ostale članove foruma, koja je cjena Humire u Srbiji. Hvala
Koliko sam cuo, oko 50K RSD po kutiji, svaka kutija ima po dve inekcije.

Mada nemoj da me drzis za rec, mozda nije tacna ova informacija.

Jelenas
Posts: 1
Joined: 12 Jul 2017, 13:01

Re: Humira

Post by Jelenas » 12 Jul 2017, 13:07

Poklonila bih jednu (pen ) injekciju Humire,molim Vas da mi se javite.

Ervin
Posts: 9
Joined: 06 Jun 2016, 16:45

Re: Humira

Post by Ervin » 09 Aug 2017, 20:49

Ja posedujem jos jednu kutiju Humira Pen Injekcija (6 komada) i prodajem ih po povoljnoj ceni, jer ich vise ne koristim. Injekcije su iz Nemacke. Ako nekoga interesuje, kontaktirajte me.

Post Reply