Predlog 0014

Mesto za svaki savet ili kritiku vezanu za funkcionisanje UKUKS-a.
Post Reply
Nemanja
Posts: 99
Joined: 08 Apr 2011, 15:52

Predlog 0014

Post by Nemanja » 07 Mar 2013, 15:00

Ni sam nisam siguran da li je predlog dobar, pa ako nije spamujte me, tagujte i nemojte da me lajkujete nego me hejtujte i kako se vec to sve kaze :mrgreen:

Da li bi bilo dobro da odredimo jedan dan nedeljno i na taj dan svake nedelje u isto vreme organizujemo pricu na forumu (chat deo, ne u postovima, naravno).

Postavimo obavestenje i svakog npr. cetvrtka u 19h budemo tamo. To bi najvise znacilo onima koji su tu prvi put, kojima treba puno odgovora i neko da im sve to objasni.
Ja sam imao Ljiljana u "Ruskom caru" i par sati mucenja raznim pitanjima sve dok ga konobar nije odvukao dok su mene njih trojica drzala i molila da ga ostavim na miru i prestanem da ga zapitkujem jer je poplaveo od muke. Bio sam uplasen. :mrgreen:
Za one koji nemaju tu mogucnost, jer je udruzenju jos uvek skupo da klonira Ljiljana, mozemo da uradimo nesto ovog tipa.
Unapred se ogradjujem da necu biti jedan od onih koji je uvek tu, samo iznosim misljenje da bi to bilo lepo da uradimo. To mozemo svi koji smo ovde naucili nesto.

Ako mislite da je ideja dobra, onda mozemo da se dogovorimo koji bi to dan ili dani bili. I imam samo jedan predlog oko toga, da dane i vreme biraju oni koji ce tamo biti najaktivniji! Znam da ja necu birati dane ali znam ko hoce. Srdjan, Gile, Igor, Igor II ...
Naravno nije zabranjena ni opustena prica o bilo cemu, dok dame cekaju da pocne Sulejman ili do pocetka drugog poluvremena Mlaznog iz Donjecka i Viljabaha iz Viljaribe.

Pozdrav

janim08
Posts: 108
Joined: 20 Jun 2011, 12:46

Re: Predlog 0014

Post by janim08 » 07 Mar 2013, 23:34

Dobar predlog, slazem se, samo moze malo kasnije, npr oko 22h. Ja ne gledam serije, jedino dok dete zaspi, posle mogu. Ponekad i jedna rec moze delovati zaista umirujuce i ohrabrujuce. Pozdrav.

User avatar
Skipper
Posts: 252
Joined: 29 May 2011, 01:41
Location: Rochester, NY / Beograd, RS

Re: Predlog 0014

Post by Skipper » 08 Mar 2013, 02:22

OK predlog, Nemanja! Slažem se, takodje! :mrgreen:

Pozdrav,

Skipper

PS: Mina je u pravu -- nikako pre 22 h, po srednje-evropskom vremenu!
Bolest: Crohn-ova, od 1991. / Operisan: 3 puta / Lekovi (do sada): Orvagil, Ciprocinal, Dexason, Pronison, Salazopyrin, 5-ASA, Salofalk, Pentasa, Asacol, Imuran i Methotrexate / Aktuelna terapija: Nema (zbog netolerancije na imunosupresive!)

User avatar
Gile
Posts: 119
Joined: 23 Mar 2011, 02:35
Location: Beograd

Re: Predlog 0014

Post by Gile » 10 Mar 2013, 22:09

Sto da ne! Smislimo neki fancy naziv tipa UKUKS caffe i stavimo obavestenje na naslovnu stranu foruma. Meni je ok to vreme, kontam da cu biti tad pri kompu. ;)

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Predlog 0014

Post by Igor77 » 12 Mar 2013, 19:53

Mozda bih i ja mogao oko 22h... :roll:
Trebalo bi naci neku temu svake nedelje i onda o tome, ovako mislim da bi se sve zavrsilo na cao-zdravo-truc-bla
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

Nemanja
Posts: 99
Joined: 08 Apr 2011, 15:52

Re: Predlog 0014

Post by Nemanja » 26 Mar 2013, 16:15

Jel pao neki dogovor na kraju? Koje vreme, kojim danom/danima? Jel postoji pravilnik? Jel mozemo da dodjemo i samo da cutimo? Puno ljudi je spomenulo da bi rado pomogli udruzenju, tako mi je i pala na pamet ova stvar. Bilo bi lepo da se i oni i ostali koji su manje aktivni ukljuce u tu stvar kada pocne, naravno pored vas iz radne ekipe (stalnih clanova, vi koji ste naravno odgovorili) sa svojim savetima i iskustvima.

Post Reply