dr koja leci ul.kolitis

Opšte diskusije vezane za ovu bolest.
loknica
Posts: 43
Joined: 15 Oct 2012, 09:01

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by loknica » 09 Nov 2012, 20:10

Rale, molim Vas napisite kada budete imali vremena sve o vasoj terapiji kod dr Stojakovic, kakva je terapija, u cemu se sastoji...
Napisite i koje se simptome imali kako ste bolest otkrili?

Sladjana
Posts: 4
Joined: 13 Nov 2012, 15:05
Location: Podgorica

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Sladjana » 13 Nov 2012, 16:09

Moze li taj lijek da nam pustis da vidimo.

Rale London
Posts: 4
Joined: 09 Nov 2012, 19:39

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Rale London » 21 Nov 2012, 12:16

Pre tri godine dijagnoziran mi je Ulceriozni Colitis. Zahvacen je bio samo rektum, tj zadnji deo debelog creva. Iako je bio u relativno pocetnoj fazi, zadao mi je dosta muke. Skoro 9 meseci sam neprekidno imao stolice izmedju 3-8 na dan. Uglavnom je to bio proliv sa tragovima krvi i sluzi. Izmedju ostaloga navukao sam bio i sekundarni artritis (bolovi u zglobovima, od kukova na nize), koji je bio posledica Colitisa. Uglavnom stavljen sam na terapiju Pentaze (cepici koje stavljas tamo gde sunce ne sija), koja mi je samo delimicno pomogla, tj smanjila broj stolica na 3-4. Receno mi je da za tu bolest nema leka i da cu vise manje ziveti sa time do kraja zivota. Znaci ludacke dijete do kraja zivota. Depresivno... Sa nekih mojih normalnih 65kg, pao sam na bolesnih 55kg i nije mi bilo ni do cega. U Oktobru 2010 sam otisao u Srbiju cisto da vidim sta nasi lekari kazu na sve to. Privatni lekari - specijalisti su mi uglavnom uzimali pare i govorili ono sto vec znam, uz neizbezno cackanje zadnjeg trapa...Znaci mrka kapa i tamo... Na, kako se kasnije ispostavilo, moju srecu, moja sestra je preko interneta pronasla clanak o Dr Stojkovic i uspela da mi zakaze pregled kod nje. Ja sam se iz Londona cuo sa njom i dao joj neke osnovne podatke o bolesti i o meni (krvna grupa). Ljubinka mi je vec spremila paket sa namirnicama, cajevima i upustvom uz pomoc kojih cu drzati, po prilicno rigoroznu 40-to dnevnu dijetu. Iskreno receno nisam polagao previse nade u sve to, ali nisam imao sta da izgubim. Dijeta je poprilicno nezgodna jer trazi dosta vremena provedenog u kuhinji, tako da sam ja (uz ogromnu pomoc taste, verovali ili ne) uspeo poprilicno disciplinovano da to odradim. Interesantno je da skoro do zadnje nedelje te 6-to nedeljne dijete nisam zapazio znacajnije promene, a onda od jednom stolice su postale cvrsce i krv i sluz su nestali. Prosto neverovatno!!! Nastavio sam i dalje dijetu, ali sam postepeno dodavao razlicitu hranu. Uglavnom, 4 ipo meseca od prestanka simptoma Colitisa, poceo sam ponovojedem bukvalno sve i svasta...i pijem. Znaci cak i McDonalds i Pizza i pivo...ma bas sve, a stolica uredna, jednom dnevno...jednom u 2-3 dana...i lepo formirana. Vidi, ja se jos ne zaludjujem da sam pobedio Colitis, ali mi je sve ovo dalo nadu da cu koliko toliko moci normalno da zivim, cak i ako mi se simptomi ponovo pojave, jer znam sta mi je raditi. Znaci tajna je piti glinu u prahu svako jutro sa casom vode, zatim taj cudotvorni caj "Nesvetice" koji je navodno glavna stvar i kad god mozes za dorucak kuvane zitarice (pirinac, jecam, ovas, raz...) Dr Stojkovic ce vam sve vec objasniti i pripremiti. Ja ne mogu da garantujem da ce ta dijeta doneti zeljene rezultate kod drugih pacijenata (recimo sa zahvacenim celim debelim crevom Colitisom)...sta mogu da potvrdim je da je mene povratilo iz "mrtvih". U Decembru ce biti 2 godine kako nemam simptome kolitisa. Zivim normalno, jedem bukvalno sve i vratio sam se na 65kg...i zivot je opet lep. Sve najbolje zelim i ako vas jos nesto interesuje slobodno pitajte. Pozz

Rale London
Posts: 4
Joined: 09 Nov 2012, 19:39

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Rale London » 21 Nov 2012, 12:20

Sladjana wrote:Moze li taj lijek da nam pustis da vidimo.
Izvini Sladjana, ali ne razumem sta si htela da kazes? Ako mislis na caj, ja ga nemam, pa ne mogu ni da vam ga pustim, kako kazete. Za to cete se morati obratiti Dr. Stojkovic.

Suvi_vrat
Posts: 65
Joined: 02 Aug 2012, 00:16

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Suvi_vrat » 21 Nov 2012, 13:55

Čitao sam već o doktorki Ljubinki... Da li leči i Kronovu bolest?
Možete li ostaviti kontakt e-mail, zainteresovan sam za ovaj vid lečenja.

loknica
Posts: 43
Joined: 15 Oct 2012, 09:01

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by loknica » 21 Nov 2012, 14:15

Rale ako mozete napisite mi o kakvoj se hrani radi koja se moze uzimati za vreme ove 40 dijete, kazete da je nije lako spremati pa ako mozete napisite sta je dozvoljeno od namirnica?

nevena
Posts: 13
Joined: 21 Nov 2012, 18:13

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by nevena » 21 Nov 2012, 18:30

Postovani, bolujem od UC, lecim se u Nisu i do sada nisam cula za ovu doktorku, a lece me profesori sa Medicinskog fakulteta. Mislite li Vi da neko ne bi zeleo da se izleci ili da neko od lekara koji se bave gastrointernologijom ne zeli da usavrsi lek uz njenu pomoc? Iskreno mislim da ona mozda pomogne za mirovanje ove bolesti, ali tome su mi pre dve godine pomogli i lekari, tako da nisam imala problema uz 3 leka dnevno i mogla da jedem i pijem sta hocu. Ali bolest se uvek vrati, pre ili kasnije,moze mirovati i 10 godina ali se sigurno vraca, to je praksa dokazala,a okidac je stres pre svega. Caj koji pomaze je caj od suvog kupinovog lista,ne leci ali olaksava tegobe. Ali nije los i razblazeni propolis u vodi. Leka nema individualno je kako ce i kada kod koga nastupiti,a volela bih i te kako da je izleciva.

loknica
Posts: 43
Joined: 15 Oct 2012, 09:01

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by loknica » 21 Nov 2012, 21:07

Nevena posto si ti iz Nisa onda bi ti trebala da znas ordinaciju Wizard i dr.Stojakovic.Onda bi od tebe trebali da cujemo ako znas da li ova dr.leci prirodnim preparatima uc?

Sladjana
Posts: 4
Joined: 13 Nov 2012, 15:05
Location: Podgorica

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Sladjana » 22 Nov 2012, 20:36

Super mi svi zelimo da se izlijecimo tako da bi bilo lijepo da nam neko nadje kontatk dr Stojakovic i da pokusamo.

Sladjana
Posts: 4
Joined: 13 Nov 2012, 15:05
Location: Podgorica

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Sladjana » 22 Nov 2012, 20:39


Post Reply