Neke sugestije

Mesto za svaki savet ili kritiku vezanu za funkcionisanje UKUKS-a.
Post Reply
User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Neke sugestije

Post by Igor77 » 25 May 2011, 08:17

Baš je dobra vest da je sve ovo proradilo, moram reći da sam se baš iznenadio juče kad sam, onako, reda radi, posetio sajt i forum. Svaka čast ljudi!
Imam par sugestija koje mogu a i ne moraju da se usvoje. Pre svega se radi o sekcijama i temama na forumu. Mislim da bi bilo dobro malo proširiti forum za određene sekcije, kao što su
Forum (Obaveštenja, Predlozi, Upoznavanje...)
Bolesti (pa kategorije Crohn, UC, varijante, simptomi (za postove članova koji još nemaju dijagnozu), dijagnostika (opis pregleda, analiza krvi i sl).
Lečenje (Lekovi klasične medicine, Alternativa, Istraživanja, Ustanove (kako je gde, iskustva, doktori)
Život sa bolešću (Ishrana, Porodica i sl, već će vremenom biti ideja)

Možda ne bi bilo loše da je u profilu obavezno polje za grad, da znamo ko je odakle.

Pozdrav svima još jednom. Kad bude tema Upoznavanje onda ću se i predstaviti. :) Šalim se, ovo gore može da se odbaci i opet dobro.
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

Lucijana
Posts: 3
Joined: 18 May 2011, 19:30

Re: Neke sugestije

Post by Lucijana » 09 Jun 2011, 22:21

Igi ,
izgleda da je ovaj sajt renoviran na osnovu tvojih sugestija , svaka cast
Pozdrav

Post Reply