dr koja leci ul.kolitis

Opšte diskusije vezane za ovu bolest.
loknica
Posts: 43
Joined: 15 Oct 2012, 09:01

dr koja leci ul.kolitis

Post by loknica » 21 Oct 2012, 20:17

interesuje me da li je neko cuo za lecenje ulcerioznog kolitisa terapijom dr Ljubinke Stojakovic iz Nisa,dr.je lekar opste prakse ali i fitoterapeut i upravo na taj nacin leci uspesno ulcer.kolitis ?da li je neko imao iskustvo sa ovom gospodjom?

GrooYa
Posts: 72
Joined: 16 Mar 2012, 20:44
Location: Kragujevac

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by GrooYa » 21 Oct 2012, 22:02

u tom slucaju bi bilo dobro da je kandidujemo za nobelovu nagradu... jes da ja imam krona, ali sto bih se zlopatio silnim ovim lekovima, ako to i lekari opste prakse biljcicama mogu uspesno da lece :)

sarkazam na stranu, posetio sam dosta takvih lekara i "lekara" koji su uspesno lecili moju bolest. zakljucak - nisu. za pomenutu doktorku nisam cuo, niti imao iskustva, ali samo po ovome sto si napisala, govori dovoljno da sluti na lakrdiju.

da sam vernik sad bih rekao - daj boze da gresim, ali posto nisam, samo cu da se nadam da gresim :)

User avatar
Лепосава
Posts: 27
Joined: 03 Sep 2011, 22:21

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Лепосава » 21 Oct 2012, 22:30

GrooYa wrote:u tom slucaju bi bilo dobro da je kandidujemo za nobelovu nagradu...
Ако може ЕУ...
Није ми ништа.

Philthy McNasty
Posts: 112
Joined: 07 Jul 2011, 22:01

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Philthy McNasty » 22 Oct 2012, 01:24

A cemu taj sarkazam? Jeste li se potrudili prvo da procitate nesto u vezi toga pre nego sto nesto nazovete lakrdijom? Zasto se u samom startu sve sto nije konvencionalno proglasava neozbiljnim?

A zasto se nadas da gresis? Ne bi voleo da se izlecis?

Ili smo lenji da procitamo par redova o temi i ukljucimo malo sivic celija, lakse je progutati carobnu pilulu......
Kron je proslost .....

GrooYa
Posts: 72
Joined: 16 Mar 2012, 20:44
Location: Kragujevac

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by GrooYa » 22 Oct 2012, 02:08

Sarkazam je zbog lekara opste prakse, koji u srbiji imaju garantovan lek za sve neizlecive bolesti, kojih je u srbiji na zalost dosta. mislim da ljudi koji nude lek za neizlecive bolesti su dovoljan povod da se nazovu neozbiljnim (da ga stvarno imaju ne bi se nagadjalo o njima)

nadam se da gresim, jer ako nisam u pravu, onda ta zena svakako ima lek i svima ce nam biti lakse - jer bih svakako zeleo da se izlecim.

ili smo se naslusali prica o lekarima u srbiji, koji ce za simbolicnu svotu novca izleciti sve zivo, pa zato i ukljucujemo prvo sive celije i sve primamo sa velikom rezervom

Philthy McNasty
Posts: 112
Joined: 07 Jul 2011, 22:01

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Philthy McNasty » 22 Oct 2012, 03:22

Kao prvo, ko to kaze da je US ili Kron neizleciv? I kako je onda logicno da taj isti koji ti je to rekao ti prepisuje Imuran, Humiru, Budosan? Da te izleci?

Hepatitis C je nezileciv kazu zvanicnici, pa postoje oni koji su se izlecili.
MS je nezileciva, pa postoje oni koji su se izlecili.
AIDS je neizleciv, pa postoje oni koji su se izlecili.
itd........

Kao drugo, vrlo je neozbiljno nazivati nekoga sarlatanom dok to ne utvrdis? Jos jednom pitam, da li jeko od vas koji ste prvi replicirali na uvodni post uopste ulozio 5 minuta da proveri o cemu se radi? Ne verujem .....

Koje su svote novca u pitanju kod "zvanicnika" cujemo ovih dana u temi o budosanu, tricavih 100 eura za kutiju ako sam dobro razumeo!?

Da bi se vodila neka konstruktivna i ozbiljna rasprava na ovu ili bilo koju temu ne bi bilo lose malo uraditi domaci zadatak i ne trcati pred rudu. Ja sam samo ovlas bacio pogled u vezi ove biljke i ne mogu nista konkretno da tvrdim da je ova zena prevarnt ili nije.

Vidim da ovde i posle mnogo vremena jos uvek ima onih koji i dalje misle da je SCD naucna fantasgtika iako se javljaju ljudi koji potvrdjuju sve ono sto sam o tome pisao. Nama se cak i neveruje da jedemo feferone, pijemo pivo, vodimo normalan zivot , jer toboze ne postoje zvancni podaci/ispitivanja na tu temu.
Kron je proslost .....

loknica
Posts: 43
Joined: 15 Oct 2012, 09:01

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by loknica » 22 Oct 2012, 08:13

Covek kad je bolestan hvata se za svaku slamku da ozdravi ili da mu bude koliko toliko bolje.Citala sam u novinama o ovoj zeni koja biljkama, melemima,... leci ul.kolitis sa uspehom.Neznam da li je prevara ili sta vec, postavila sam pitanje misleci da je neko imao iskustvo sa ovom gospodjom iz Nisa.Opet mislim da je prednost sto je i u pitanju lekar opste prakse , ipak je medicinski radnik a ne neka baba koja bere biljke i prodaje.
Svako ima pravo na svoje misljenje i ja cenim svacije misljenje, mislila sam da neko ima iskustva pa da ga iznese

Suvi_vrat
Posts: 65
Joined: 02 Aug 2012, 00:16

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Suvi_vrat » 22 Oct 2012, 11:34

Možda bi i član Sveštenik imao nešto da kaže na ovu temu, obzirom da je i on uzimao neke čajeve...

Nema potrebe da tako žustro ulazite u raspravu jer istina je verovatno negde na sredini. Čajevi verovatno ne mogu izlečiti UC/CD, ali mogu ublažiti simptome i tegobe, što u svakom slučaju znači da ne možemo ništa izgubiti ako probamo...

GrooYa
Posts: 72
Joined: 16 Mar 2012, 20:44
Location: Kragujevac

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by GrooYa » 22 Oct 2012, 14:19

razumem ja philty-a, ali on ocigledno nije imao previse kontakata sa lekarima sirom nase divne srbije. sve ove bolesti za koje je naveo da su se ljudi izlecili, kladim se da se nisu izlecili u srbiji kod lekara opste prakse, samim tim nije bitno. kazem da je uc/cd neizleciv jer jos nisam upoznao nikog, niti cuo za nekog ko se izlecio, a ne zato sto su mi doktori tako rekli. poenta je da bi neko po zakonu mogao da se bavi alternativnim vidom lecenja, mora da bude barem doktor opste prakse (ono sto rade neke babe i neka cuda, to je vazda protivzakonito), a posto sam se nagledao raznih akupunkturista, najeo silnih biljki i popio litre cajeva i kojekakvih buckurisa, dajem sebi za pravo da mi nesto zvuci kao lakrdija. ne, nisam optuzio zenu da je sarlatan, vec sam rekao da mi zvuci kao tako nesto, ali da se nadam da gresim. da ne bude zabune ti alternativni vidovi mogu donekle olaksati simptome - ali u mom slucaju NE lece CD, a kostaju kao da su nektar bogova. naravno ko ima sredstava i zivaca da isproba svakog alternativca u srbiji - pozdravljam, ja sam samo dao misljenje da ih je previse i da svi obecavaju ozdravljenje uz naplatu, ali da niko od njih realno nema lek i na kraju od toga ne bude nista.
i kao sto se philty prakticno uvredi kad god neko pomene klasicnu medicinu naspram alternativne, i ja isto imam misljenje prema raznim prevarantima u srbiji zbog cijih sam se alternativnih metoda doveo u prilicno gadnu situaciju i izvukao samo zahvaljujuci konvencionalnoj medicini. ne, nisam se izlecio, ali sam barem ziv. to ne bih bio da sam se drzao travcica, biljcica i iglica.

Rale London
Posts: 4
Joined: 09 Nov 2012, 19:39

Re: dr koja leci ul.kolitis

Post by Rale London » 09 Nov 2012, 19:52

Dragi drugovi i drugarice, ne gubite nadu. Sada nemam vremena za duze pisanje, a to je u mom slucaju potrebno, ali cu uskoro napisati moje iskustvo sa Dr Stojkovic.
Ukratko prosao sam njenu 40-o dnevnu terapiju i evo vec dve godine ni traga ni glasa od UK. Ne tvrdim da sam izlecen, jos manje da ce i vas izleciti, ali kao sto rekoh 2 godine nemam nikakve simptome, ne koristim nikakve lekove i jedem i pijem bukvalno sve (ukljucujuci pizzu, burger, pivo, colu itd)!!!
Inace sam novosadjanin sa stalnim boravistem u Londonu i probao sam pre toga razlicite nacine lecenja, ali bez uspeha.
Uskoro opsirnije!!!
Pozdrav!
Rale

Post Reply