HELP HELP

Opšte diskusije vezane za ovu bolest.
Dina
Posts: 11
Joined: 28 Dec 2016, 14:48

Re: HELP HELP

Post by Dina » 04 Jan 2017, 11:29

Ja sam imala to i opersila, iako sam zensko, sto nije bas uobicajeno, ali eto, sinus, pa kolitis, sve mi nesto vuce na tu stranu :).
Salu na stranu, ako je sinus to nije naivno, i ako krene da gnoji tesko da ces izdrzati do leta.
Ja sam se svog resila na VMA, operacija je kostala kao zamena plombe, a ono sto je skuplje je bolnicki dan, bila sam tamo 5-6 dana, sve je tad, pre deset godina izaslo negde oko 200eur, ukljucujuci i pregled kod hirurga, takodje bez uputa, kao civil.

Dobra je ideja za urgentni.
Last edited by Dina on 05 Jan 2017, 16:35, edited 1 time in total.
Dijagnoza: UK od 2014., koriscena terapija: 5-ASA, 5-ASA supozitorije, Salofalk klizme, Orvagile, Salofalk supozitorije, Vancomycin, Pronizon, Asacol, Pentasa supozitorije, Pentasa... Trenutna terapija: Pentasa

Dina
Posts: 11
Joined: 28 Dec 2016, 14:48

Re: HELP HELP

Post by Dina » 04 Jan 2017, 11:38

I da, mozes da probas sa antibioticima, oni mogu da smire upalu (ako je sinus u pitanju) ako je u pocetnom stadijumu, ali to je trenutno i on moze da se vrati...
Naravno, sve ovo treba da ti potvrdi hirurg.
Dijagnoza: UK od 2014., koriscena terapija: 5-ASA, 5-ASA supozitorije, Salofalk klizme, Orvagile, Salofalk supozitorije, Vancomycin, Pronizon, Asacol, Pentasa supozitorije, Pentasa... Trenutna terapija: Pentasa

licolu
Posts: 18
Joined: 10 Aug 2011, 07:48

Re: HELP HELP

Post by licolu » 09 Jan 2017, 12:06

I sam sam imao masno tkivo na ledjima. Procedura je odeš kod lekara, on te pošalje kod hirurga, zakažeš kod njega, i treba ti 1 slobodan dan u svom životu. To je vrlo lagana intervencija (ne bih je ček nazvao operacijom). Imaćeš par konaca na leđima, al sutra možeš ići na posao, sem ako ti nije fizički naporan. Posle par dana ti bilo koji lekar može skinuti konce. Tako da nemoj da se prepadaš, skini to što pre, nema potrebe da čekaš neki odmor i da ga trošiš na ovakve rutinske stvari.
Pozdrav

Post Reply