Pitanja za doktora

Runja
Posts: 125
Joined: 05 Jun 2011, 15:32
Location: Zemun

Re: Pitanja za doktora

Post by Runja » 13 Apr 2012, 23:48

Dragi i postovani doktore, u dva navrata ste obecali da cete se potruditi da jednom nedeljno odgovorite na nasa pitanja. Sto se mene tice, moze i jednom u deset dana ili.... Ali, Vas nema, pa nema... :(

djor
Posts: 6
Joined: 17 Mar 2012, 12:15

Re: Pitanja za doktora

Post by djor » 26 Apr 2012, 14:46

Jel neko odgovara na pitanja?

DzEKO85
Posts: 2
Joined: 26 Apr 2012, 17:50

Re: Pitanja za doktora

Post by DzEKO85 » 07 May 2012, 21:45

jedno pitanje za mog doktora, koliki je procenat invalidnosti kod operacije tankog creva gde je ostranjeno 70 cm sa dijagnozom m.kron ?

zoran
Posts: 12
Joined: 11 Mar 2012, 00:47
Location: Indjija

Re: Pitanja za doktora

Post by zoran » 07 May 2012, 23:38

Za sve to ja sam dobio prvi stepen invalidnosti,posto to ide po stepenima a ne procentima koliko sam ja upoznat,a to je ujedno i naj laksi stepen!S tim da moram da naglasim da sam ja i pored Krona imao tumor pa prilikom predavanja na komisiju za invalidnost mi je zavedena i ta dijagnoza a dali bi dobio invalidnost samo sa Kronom je sad vec pitanje na koje nebih znao da ti odgovorim ali to se raspitas!Moj doktor opste prakse mi je rekao da imam pravo i sa kronom ali mi onda nikako nije jasno zsto mi to nije rekao i ranije ako je vec tako nesto smatrao posto kron imam 6 god!Neznam koliko sam ti pomogao ali u krajnjem slucaju podneses zahtev u Nacionalnoj sluzbi za zaposljavanje,skupis dokumentaciju pa ces videti

Locked