iHerb - USA

Deo foruma namenjen međusobnom pomaganju u nabavci lekova
Post Reply
User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

iHerb - USA

Post by Igor77 » 12 Mar 2013, 20:05

Evo stigla mi i druga pošiljka, došli probiotici i magnezijum ulje. Sve je rešeno za 10ak dana, carina je pustila paket. Paket je koštao 53$ i poštarina 4$, što mislim da je džaba spram udaljenosti.
Poslali su mi i neke sitne poklončiće a evo i promo code koji vam daje popust od 10$ za prvu kupovinu preko 40$ FEW650.
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

User avatar
Skipper
Posts: 252
Joined: 29 May 2011, 01:41
Location: Rochester, NY / Beograd, RS

Re: iHerb - USA

Post by Skipper » 13 Mar 2013, 02:07

Igore,

Ovo je sjajno! Drago mi je da su se naši 'vrli 'carinici prizvali pameti i da bez problema puštaju takve pakete (with supplements!) :D

Poštarina je neverovatno povoljna! Sve u svemu, što bi ovde rekli "real bargain!" ;)

By the way, kako ti se sada čine "Garden of Life" probiotici? Nadam se da su iskustva pozitivna.

Pozdrav i srećno sa preparatima,

Skipper
Bolest: Crohn-ova, od 1991. / Operisan: 3 puta / Lekovi (do sada): Orvagil, Ciprocinal, Dexason, Pronison, Salazopyrin, 5-ASA, Salofalk, Pentasa, Asacol, Imuran i Methotrexate / Aktuelna terapija: Nema (zbog netolerancije na imunosupresive!)

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: iHerb - USA

Post by Igor77 » 13 Mar 2013, 09:21

Da, poštarina je baš povoljna, pogotovo što ovi naši lopovi ne uzimaju dodatne novce za transport Bg-odredište. Prošlli put je bila promocija pa me ništa transport nije koštao, neverovatno.
Garden of Life povremeno uzimam, nisam video neke očigledne znake poboljšanja ali mi je ok kad znam da uzimam probiotike koji su ok. To mi je znak da problem leži na drugoj strani.
Sad mi je stiglo http://www.iherb.com/Symbiotics-Candida ... sules/4092 i još neki probiotici za decu, kao bombone. Da ne širimo temu možemo o probioticima na drugom mestu ;)
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

Post Reply