Liste RZZO

Post Reply
User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Liste RZZO

Post by Igor77 » 31 May 2011, 09:17

Evo linka ka listama lekova odobrenih od strane RZZO.
http://www.rzzo.gov.rs/index.php/lekovi ... sta-lekova
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

dak73
Posts: 20
Joined: 21 May 2011, 20:06
Location: Vrsac

Re: Liste RZZO

Post by dak73 » 02 Jun 2011, 10:27

Igore ova lista ti je super stvar.Pre nekoliko meseci imao sam problem prilikom podizanja leka imurana.Recpt mi je prepisan ali su mi u apoteci trazili da platim ucesce.Platio sam ali posle duzeg ubedjivanja posto nisam imao lek.Nakon toga trazio sam listu od lekara ali ona je imala staru.Na kraju sam otisao kod direktora i ispostavilo se da su morali da mi vrate novac.Sada sam kopirao ovu listu tako da mogu sam da proverim.Ako bude nekih azuriranja liste ti javi.Pozdrav.

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Liste RZZO

Post by Igor77 » 06 Jun 2011, 10:55

Ne znam kad se rade promene. Zato je i dat link pa kad treba da uzmete neku egzotiku a ne znate koliko se placa mozete otvoriti derekt sa sajta i saznati cenu.
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

Post Reply