Dobrodošli

Opšte informacije o udruženju obolelih od Kronove bolesti i ulceroznog kolitisa Srbije.
Post Reply
User avatar
Gile
Posts: 119
Joined: 23 Mar 2011, 02:35
Location: Beograd

Dobrodošli

Post by Gile » 20 May 2011, 17:21

Poštovani,

dobro došli na sajt udruženja obolelih od Kronove bolesti i ulceroznog kolitisa Srbije. Ovaj forum je zamišljen kao mesto gde će oboleli od ovih bolesti moći da se sretnu, podele svoje brige, probleme, iskustva, savete, kao i bilo šta drugo što smatraju korisnim. Pored početne stranice sajta, ovo će biti i mesto gde će biti objavljivane informacije o aktuelnim dešavanjima, seminarima, okupljanjima...

Naravno, dobrodošli su i svi ostali ljudi dobre volje koji žele da se informišu o ovim bolestima ili žele da na bilo koji način pomognu funkcionisanju ovog udruženja...

Naravno, ovde možete razgovarati i o ostalim temama koje nemaju veze sa bolestima i lečenjem u delu foruma predviđenom za to.

Još mi za kraj ostaje da nam svima poželim sreću i puno uspeha u borbi za naša prava.

Pozdrav! ;)

User avatar
Gile
Posts: 119
Joined: 23 Mar 2011, 02:35
Location: Beograd

Re: Dobrodošli

Post by Gile » 20 May 2011, 18:07

Evo za početak izvinjenje svim korisnicima na problemima prilikom slanja postova na forum i toga što isti nisu bili objavljeni odmah već su čekali odobrenje. Ta opcija je greškom bila upaljena a ja sam je primetio tek danas kad sam napisao post iznad, misleći da sam prvi...

Drago mi je što sam se prevario i što vidim da ima ljudi voljnih da se nešto uradi i promeni.

Ja se još jednom izvinjavam na gore pomenutom problemu. Pozdrav svima!

Nemanja
Posts: 99
Joined: 08 Apr 2011, 15:52

Re: Dobrodošli

Post by Nemanja » 24 May 2011, 14:55

Ok, da budemo iskreni i treba da se izvinis. Svi smo bili u zabludi da smo prvi koji su upisali neki post... :mrgreen:
Pozdrav

Post Reply