Istraživanje

Opšte informacije o udruženju obolelih od Kronove bolesti i ulceroznog kolitisa Srbije.
Post Reply
nataša
Posts: 2
Joined: 23 Mar 2016, 20:46

Istraživanje

Post by nataša » 23 Mar 2016, 20:55

Poštovani,
student sam psihologije i radim istraživanje za master studije, za koje mi kao ispitanici trebaju osobe sa Kronovom bolešću i Ulceroznim kolitisom. Mnogo bi mi značilo kada bi što više ljudi popunilo upitnik (koji se nalazi na linku ispod). Pitanja se tiču stresa, Vašeg odgovora na isti, socijalne podrške... Potrebno je da izdvojite 15-20 minuta za popunjavanje.
Unapred hvala,
Nataša Marković
https://docs.google.com/forms/d/1IZzYkB ... g/viewform

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Istraživanje

Post by Igor77 » 24 Mar 2016, 08:53

Poštovana Nataša,
Kao i kod ranijih anketa, molimo da na forumu objavite rezultate istraživanja.
Hvala!
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

nataša
Posts: 2
Joined: 23 Mar 2016, 20:46

Re: Istraživanje

Post by nataša » 18 Apr 2016, 19:42

Obavestiću vas o rezultatima istraživanja, svakako.
Prikupljanje podataka je u toku i narednih meseci, tako da ima vremena da upitnik popune oni koji nisu, a želeli bi.
Za sada je upitnik popunilo svega desetak osoba, a trebalo bi još ispitanika kako bi istraživanje bilo uspešno.
Hvala, još jednom, na pomoći.

Suvi_vrat
Posts: 65
Joined: 02 Aug 2012, 00:16

Re: Istraživanje

Post by Suvi_vrat » 07 May 2016, 21:51

Poslao sam ovoj devojci poruku, ali vidim da nije pročitala. Mislim da bi, ako imate njen kontakt, bilo dobro da joj predložite da stavi anketu na neku fb grupu jer bi tako dobila sigurno veći uzorak jer nažalos forum nam i nije aktivan i poećen kao nekad...

User avatar
Igor77
Posts: 602
Joined: 29 Mar 2011, 14:18
Location: Ruma

Re: Istraživanje

Post by Igor77 » 08 May 2016, 22:38

Suvi_vrat wrote:Poslao sam ovoj devojci poruku, ali vidim da nije pročitala. Mislim da bi, ako imate njen kontakt, bilo dobro da joj predložite da stavi anketu na neku fb grupu jer bi tako dobila sigurno veći uzorak jer nažalos forum nam i nije aktivan i poećen kao nekad...

Ja recimo vidim da dosta ljudi posećuje forum ali ne učestvuje. Na FB se motaju iste poruke 100 puta dok su na forumu odgovori uvek dostupni.
Dijagnoza: Mb. Crohn od 2001. Korišćene terapije: 5-ASA, Asacol, Salofalk, , Pentasa, Salofalk klizme, Orvagil, Vancomycin, Pronison, Budosan i razne alternativne špecije Aktuelna terapija: Methotrexate, Folnak, Nolpaza

Post Reply