... a ostavio sam i cigarete

Mesto za opuštenu priču o bilo čemu. ;)
Post Reply
Nemanja
Posts: 99
Joined: 08 Apr 2011, 15:52

... a ostavio sam i cigarete

Post by Nemanja » 11 Jul 2011, 12:24

Necu sada da davim da mi je bilo jako tesko da ostavim cigarete, doktor mi je rekao da ih ostavim i to je to. Lose deluju na ljude koji imaju Kron, to mi je bilo dovoljno, i naravno morao sam da se skinem sa omiljene Coca~Cole... Stvarno sam se mnogo lakse rastao i sa boranijom, graskom,pasuljom i slatkim kupusom ( sa sarmom je vec bilo mucenje) nego sa gaziranim picima i cigaretama.
Ima da posaljem mail u firmu Philip Morris i ovu drugu i da im kazem da me Kron drzi kao taoca i ne dozvoljava mi da koristim njihove proizvode.
Mogao bi da ubacim u tu kampanju i neku seceranu i firme koje proizvode razne cokoladice.
Kapiram da je iz tih pomenutih firmi bar po 2 osobe dobilo otkaz zbog smanjenja prodaje proizvoda od kada mi je konstatovan Kron.
Eto morao sam ovo javno da kazem. Neka ovo bude moj mali doprinos alternativnom lecenju. A oni neka se zapitaju, pa samo mene kad bi izlecili te milijarde ulozene u istrazivanja i lecenje bi povratili za neke 2 nedelje na ime mojih pluca. :mrgreen:

[za one koji nisu shvatili - sve napisano je sala i ne moze se koristiti u reklamne svrhe.]

User avatar
ekvilibrijum
Posts: 16
Joined: 13 Jun 2011, 13:49
Location: Mali Zvornik

Re: ... a ostavio sam i cigarete

Post by ekvilibrijum » 18 Jul 2011, 00:19

Istrajavaj u dobrim namerama i raduj se blagoslovenim uspesima.
Ovo je jedan od velikih izazova, čiji sam neminovni deo, ali za sada u bezbrojnim, kratkotrajnim pokušajima.
Ispit karaktera koji malobrojni uspešno polože.

Post Reply